Coredukacja #37 – Kiero ( j23 ) – Szczecin

11050149_944740125538691_5550597077026574742_n██████████▓▒░░COREDUKACJA #37░░▒▓███████████
███████████▓▒░░SPRING EDITION░░▒▓████████████

Jak podaje dyżurny synoptyk kraju, w Polsce zakwitły już pierwsze przylaszczki i grzyby. Wegetację roślinną, która w tym roku ma wybuchnąć nad wyraz bujnie, zauważono w miejskich parkach i podmiejskich lasach. Nad cieśniną Bosfor zaobserwowano też stada bocianów, które powracają do Europy z krajów afrykańskich. Noce stają się coraz krótsze, dni – coraz dłuższe. Cała natura budzi się do życia. „Nie mam wątpliwości” – mówi synoptyk – „Wiosna zbliża się wielkimi krokami”. I dodaje, że warto wybrać się na wiosenną edycję Coredukacji, inny istotny zwiastun tej pięknej pory roku.

W pierwszy dzień kalendarzowej wiosny, wnętrza klubu Odra Zoo wypełnią się najtwardszymi odmianami tanecznej elektroniki. „To najlepsze pierdolnięcie, jakie można sobie wyobrazić w ten dzień” – kończy swoją wypowiedź synoptyk. Odpowiedni soundtrack do obchodów wiosennej równonocy zapewnią:

Kiero [J23 / Poznań]
KPK [Personality Disorder / Kraków]
Zombie [New Faces / Rombanka / Szczecin]
Nieżytboy [Rombanka / Szczecin]
Stillit [Rombanka / Szczecin]
Klikaczy [Rombanka / Szczecin]
Ri0t [Rombanka / Szczecin]

Kiero – reprezentant poznańskiego kolektywu J23, niezależnej grupy twórców, muzyków i DJów, działających w obrębie podziemnej sceny TEKNO. Ich imprezy organizowane są nielegalnie w miejscach opuszczonych, przestrzeniach industrialnych, bunkrach, halach, lasach czy skłotach – lokacjach przejętych przez nich na party place i nazwanych Tymczasowymi Strefami Autonomicznymi.

KPK – Krakowianin obarczony młodym wiekiem i sterczącą fryzurą. Kawaler starający się o rękę szlachetnych jungli i energicznych corów. Jako amant i przyszły mąż szału na parkiecie, na pewno będzie sypał perłami oraz innym szlachetnym kamieniem.

Zombie – działa produkcyjnie i didżejsko od 1997 roku, członek kolektywów Rombanka Soundsystem i Bloodklaat Rave, założyciel ekipy DNB New Faces. Powszechnie znany i lubiany.

Rombanka SS – powstały w 2007 r. szczeciński kolektyw producentów, DJów, kontynuatorów europejskiej tradycji soundsystemowej, piewców DIY i promotorów najcięższych odmian muzyki elektronicznej. Nie straszne są im gatunki muzyczne oscylujące między 180 a 666 bpm. Ich soundsystem poruszył niejedną leśną polanę oraz klubowy parkiet. Ekipowe motto: „In Core We trust”.

▼ 21.03.2015 (sobota) | 22:00
▼ Odra Zoo | ul. Kolumba 4
▼ Tax | 10 PLN
▼ breakcore | hardcore | jungle | tekno | rave

www.j23soundsystem.bzzz.net
www.mixcloud.com/amenrakpk
www.soundcloud.com/szymonkarpierz
www.facebook.com/rombanka
www.facebook.com/pages/Cthulhupunx-DIY-Distro