kobietekk

84415207_2216731238636440_1140285581972996096_o

Wraz z nowym rokiem, nadchodzi nowa fala zrzeszonych aktywistek, które mają niemało do powiedzenia na tej scenie.
Już na początku marca, będziecie mogli zaobserwować efekty najśmielszych pomysłów, zainicjowanych przez ludzi chcących namieszać w naszym środowisku. Zapiszcie więc datę w kalendarzu, zabierzcie ze sobą przyjaciół, siostrę, brata, matkę z ukochaną, listonosza z ukochanym i dostawcę pizzy. Wybierzcie wygodne, lecz szałowe kreacje – wszakże trwa karnawał(!) i bawcie się z nami do rytmu nie tylko tekienka 4×4 😀 Połamiemy, przyspieszymy, zawirujemy live act’em, innymi słowy wyjdziecie syci i nieźle powyginani z dancefloor’u.

Oprócz muzycznej uczty, chcemy umilić Wam czas wspomnianymi już pre-atrakcjami, odbywającymi się na przestrzeni całego LUTEGO. Przede wszystkim, zachęcamy do zapoznania się z naszym OPEN CALL: FeMade Zin #1 Mother Earth Hooligans (zgłoszenia przyjmujemy do 23lutego). W naszej propozycji znajdziecie również Wewnętrzna Alchemia – Warsztat Tao Jogi prowadzony przez Beatę Ziemowską, prelekcje na temat domowej chemii i alternatywnych zamienników, które z pewnością znajdziesz w swojej kuchni! Spotkania, na których poznacie proste patenty na przerabianie i recyklingowanie żywności na różne sposoby, w tym produkcję własnego mleka roślinnego z trzech składników. Żądnych manualnych zajawek czeka wycinanie, klejenie, wspólne tworzenie kolaży, z których każdy wyjdzie z unikatowym dziełem. Perełką na tym torcie animacji będzie warsztat z tworzenia D.I.Y zabawek erotycznych, z otwartą przestrzenią do rozmów o seksie – wolnych od uprzedzeń! – i w końcu szalone warsztaty z dość niezwykłego zero waste makijażu i dbania o urodę.

Za dźwięki odpowiadają:

–> Jungle Gypsy / Elbass/Discordia // Warszawa

–> GG Alina // Toruń
https://soundcloud.com/ggalinka

–> Szczypior / KontrQltura Collective // Bytom
https://www.mixcloud.com/kontrqltura/

–> Szuler / Elbass/Discordia // Warszawa
https://soundcloud.com/szuler

–> C23 / J23 Sound System // Poznań
https://www.mixcloud.com/cyberpunk23/

–> PAYA // J23 Sound System// Poznań

–> NACASAT / Subsekt / Autonoma Industriale
https://soundcloud.com/nacasat

–> Merz // Białoruś / Poznań

–> Nina Herman Muller // Inicjatywa FeMade / Poznań
https://soundcloud.com/nina-budzy-ska

–> Kotu // überpunx / Bałuty/Barcelona
https://soundcloud.com/kotuataka

Nagłośnieniem potańcówki zajmą się niezawodne, znane i lubiane, czarne paczki od J23 Sound System z Poznania, zapewniając nam sążną ścianę 16kw dźwięku :*

Wydarzenie ma charakter benefitu. Przyjdź i wesprzyj nasze działania, naprawdę, to bardzo motywujące jest do dalszej pracy!

*****************************************************************

Zapraszajcie znajomych, obserwujcie wydarzenie – o warsztatach i spotkania będziemy informować na bieżąco. Na każdym ze spotkań znajdziecie benefitowe puchy. Nie zabraknie również aukcji i licytacji różnych-różności, które prowadzone będą na stronie wydarzenia.

Hucznej zabawie przyświeca TEKALOG.

// NO RASISM / NO SEXISM / NO HATE / NO HOMOFOBIA //

89554797_2237771443199086_2227934299624046592_o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *